Hej HUBare!
Jag och Sofia har precis dragit igång planeringen inför 2015 års HUA, och vi skulle hemskt gärna vilja träffa er för att prata om hur ni tycker att HUA kan bli bättre.
Vi båda tyckte att hösten med er var fantastiskt rolig, men vi vet också att det finns utrymme för att göra kursen ännu bättre i höst. Ni som upplevde kursen "från insidan" har erfarenheter och lärdomar som vi inte har och er input i detta är därför helt ovärderlig för oss.
Vi vill därför bjuda in er på en fika där ni får möjlighet att komma med idéer och tankar kring hur Ni tycker att HUA 2015 borde se ut.
Tid och datum för denna kreativa session är Torsdag 16e april före Livsfilosofins föreläsning, så 15.15 till ca 16.50. Skicka gärna ett mail till oss om du vill komma så vi vet hur mycket fika vi ska fixa.
Med förhoppning att många av er kan och vill komma!
Allt gott
Sanna